Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ROZUMIEM

UE Intelekt Sp. z o.o., ul. Romanowskiego 13a/2, 41-909 Bytom, woj. śląskie, Polska,  tel. 791-52-88-99

Kurs programowania

Praca w branży informatycznej staje się coraz bardziej popularna. Powodem tego niewątpliwie są zarobki, które naprawdę mogą zadowalać. Innym tego atutem jest nieustannie rozwijający się rynek, który stawia przed młodymi ludźmi nowe wyzwania. Jednak, aby móc pracować w IT niezbędne są odpowiednie szkolenia. Z takich skorzystać można właśnie w UE Intelekt. Skierowane są w szczególności dla uczniów szkół podstawowych oraz średnich, którzy interesują się informatyką, komputerami oraz programowaniem.

Zajęcia odbywają się w trzech grupach. Są te dla najmłodszych, w których dzieci poznają programy takie jak Scratch, Logomocja, czy też Magiczne Bloczki. Kolejna grupa zajęć z podstaw programowania przeznaczona jest dla nieco starszych, którzy pragną poznać języki HTML, CSS, C++ oraz Java. Dla zaawansowanych przygotowana jest również szczególna oferta, zawierająca specjalistyczne języki programowania.

Zajęcia odbywają się w miejscach, gdzie dzieci uczęszczają do szkół, po zajęciach lekcyjnych, co jest świetnym udogodnieniem, które nie wymaga dodatkowych dojazdów. Zwykle takie kursy realizowane są przez 20 tygodni, a pojedyncze zajęcia trwają średnio 90 minut raz w tygodniu. Zajęcia odbywają się w kilkuosobowych grupach z dostosowaniem do ich poziomu zaawansowania.

Rozwijamy przede wszystkim umiejętności oraz zainteresowania kursantów, a przyjazna atmosfera sprawia, że zajęcia te stają się przyjemnością dla uczestników. To prosty sposób, aby zostać specjalistą w branży IT.


Grupa docelowa:

- uczniowie szkół podstawowych,
- uczniowie szkół średnich.

Realizacja

Kursy programowania odbywają się w szkołach uczniów po lekcjach.

Oferujemy:

- zajęcia z programowania dla najmłodszych w programach: Scratch, Logomocja, Magiczne bloczki
- zajęcia z podstaw programowania dla nieco starszych w językach HTML, CSS, C++, Java
- zajęcia z programowania dla zaawansowanych w językach HTML, CSS, C++, Java,

Czas zajęć

Kursy programowania realizowane są w okresie 20 tygodni. Pojedyńcze zajęcia trwają 90 min (2x45 min).

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Zadzwoń teraz! 791-52-88-99