Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ROZUMIEM

UE Intelekt Sp. z o.o., ul. Romanowskiego 13a/2, 41-909 Bytom, woj. śląskie, Polska,  tel. 791-52-88-99

Kursy językowe

Wyjazd służbowy, wakacje za granicą, a nawet poznanie swojej drugiej połówki przez Internet. Są to sytuacje, w których musimy posługiwać się językiem obcym, aby móc zrozumieć, ale także zostać zrozumianym. Chcesz nauczyć się języka obcego, ale wszystkie wcześniej stosowane metody nie skutkowały? Nie łatwo jest znaleźć odpowiedni kurs, który dostosuje dla nas odpowiedni program. Jest jednak jedno miejsce, które może spełnić nasze wszelkie wymagania. Kursy językowe prowadzone w UE Intelekt przez doświadczonych lektorów.

Wykorzystujemy bezpośrednie metody nauki, które pozwalają kursantom na aktywny udział w zajęciach oraz konwersacjach. Oferta skierowana jest dla osób chcących nauczyć się języka angielskiego bądź niemieckiego. Każdy kurs dostosowany jest do indywidualnych potrzeb każdego ucznia oraz do jego wieku. W szczególności skorzystać mogą uczniowie szkół podstawowych, średnich, osoby dorosłe, a także firmy.

Podstawowy kurs realizowany jest w okresie 20 tygodni. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Ogromnym udogodnieniem jest realizowanie zajęć w szkołach po zajęciach lekcyjnych bądź w siedzibach firm, co pozwala zaoszczędzić czas na dodatkowe dojazdy.

Rozwijamy przede wszystkim umiejętności konwersacyjne, a także gramatyczne, co jest podstawą do sprawnego komunikowania się językiem angielskim bądź niemieckim. Z pewnością, dzięki wyjątkowym metodom, każdy poprawi swoje predyspozycje językowe.

Kilkuosobowe grupy dopasowane do poziomu zaawansowania oraz przyjazna atmosfera sprawią, że zajęcia te będą dostarczać wielu przyjemności.


Grupa docelowa:

- uczniowie szkół podstawowych,
- uczniowie szkół średnich,
- osoby dorosłe,
- firmy.

Realizacja

Kursy językowe odbywają się w szkołach uczniów po zajęciach lekcyjnych. W przypadku firm, zajęcia realizowane są na terenie zakładu pracy.

Czas zajęć

Kurs językowy realizowany jest w okresie 20 tygodni. Pojedyńcze zajęcia trwają 90 min (2x45 min).

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Zadzwoń teraz! 791-52-88-99