Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ROZUMIEM

Przedsiębiorstwo Usług Edukacyjnych Intelekt, ul. Romanowskiego 13a/2, 41-909 Bytom, woj. śląskie, Polska 

Matura

Egzamin dojrzałości niewątpliwie jest jednym z najważniejszych, ale równocześnie najbardziej stresującym testem w naszym życiu. Sprawdzana jest wiedza, która została nabyta od samego początku edukacji. Często stres przed maturą wynikać może z niepewności, a także nieodpowiedniego przygotowania.

By móc spokojnie przystąpić do wszystkich egzaminów, które czekają na nas w maju, dobrze jest skorzystać ze specjalnych kursów oferowanych przez PUE Intelekt. Oferta kursów maturalnych skierowana jest dla uczniów, którzy chcą dostać się na wymarzone studia medyczne, techniczne czy prawnicze oraz dla tych, którzy posiadają pewne trudności w zrozumieniu zagadnień występujących na maturze.

Prowadzimy kursy indywidualnie oraz grupowe (max 4 osoby). Nauczyciele zapewniają dojazd do ucznia lub oferują korepetycje we własnym domu. Ilość godzin ustalana jest według potrzeb maturzysty, jednakże warto zaznaczyć, że najbardziej efektywne są te trwające dwie godziny.

Wszelkie wątpliwości zostają wytłumaczone, tak, by przyniosły najlepsze efekty, a także zadowalające wyniki z egzaminu. Przyjazna atmosfera podczas zajęć to punkt obowiązkowy, aby maturzyści w tym stresującym dla nich czasie, nawet podczas nauki mogli się odprężyć.


PUE Intelekt oferuje kursy przygotowujące do matury podstawowej i rozszerzonej z następujących przedmiotów:

- matematyka,
- fizyka,
- chemia,
- język polski,
- biologia,
- historia,
- język angielski,
- język niemiecki

Realizacja

Kursy przygotowujące do matury odbywają się u nauczyciela w Bytomiu lub u ucznia na terenie miast Górnego Śląska takich jak Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Piekary Śląskie. Oferujemy zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe (max 4 osoby).

Czas zajęć

Czas zajęć uzależniony jest od indywidualnych potrzeb ucznia i założonego celu. Najbardziej efektywne są zajęcia 2-godzinne dwa razy w tygodniu.

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Zadzwoń teraz! 791-52-88-99