Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ROZUMIEM

UE Intelekt Sp. z o.o., ul. Romanowskiego 13a/2, 41-909 Bytom, woj. śląskie, Polska,  tel. 791-52-88-99

Korepetycje

Tak samo jak posiadamy pewne predyspozycje i umiejętności, jednocześnie są również rzeczy, z którymi radzimy sobie nieco gorzej. Wówczas poszukujemy rozwiązań, by lepiej zrozumieć dane zagadnienia. W szkole nie zawsze istnieje możliwość, aby powtarzać dany materiał. Dlatego warto zastanowić się nad korepetycjami.

UE Intelekt oferuje szeroką ofertę zajęć dodatkowych dla uczniów szkół podstawowych, średnich oraz studentów. Zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb kursantów, tak, aby mogli przyswajać wiedzę na odpowiednim poziomie.

Korepetycje realizowane są u nauczyciela w Bytomiu lub u ucznia na terenie miast Górnego Śląska takich jak Katowice, Chorzów, Ruda Śląska, Zabrze, Tarnowskie Góry czy Piekary Śląskie. Istnieje również możliwość przeprowadzania zajęć online za pomocą komunikatorów internetowych. Czas zajęć uzależniony jest od indywidualnych potrzeb ucznia oraz założonego celu.

Polecamy wybrać pakiet dwugodzinny, który przynosi najlepsze efekty. Co istotne na zajęciach analizowany jest dokładnie program, z którym zmierzyć się musi uczeń. Brane są pod uwagę przede wszystkim jego potrzeby, a wszystko to odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze, co daje więcej motywacji do nauki.

UE Intelekt oferuje korepetycje na każdym poziomie edukacyjnym z wszystkich przedmiotów szkolnych.


Realizacja

Korepetycje odbywają się u ucznia, u nauczyciela lub online.

Czas zajęć

Czas zajęć uzależniony jest od indywidualnych potrzeb ucznia i założonego celu. Najbardziej efektywne są zajęcia 2-godzinne.

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Zadzwoń teraz! 791-52-88-99