Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.
ROZUMIEM

UE Intelekt Sp. z o.o., ul. Romanowskiego 13a/2, 41-909 Bytom, woj. śląskie, Polska,  tel. 791-52-88-99

Egzamin Ósmoklasisty

Zlikwidowanie gimnazjów sprawiło, że wielu młodych ludzi, którzy podlegają tej zmianie czekają duże wyzwania. Przede wszystkim to nagromadzenie materiału z różnych przedmiotów. Niektórzy jednak zadowoleni są z tej zmiany, ponieważ nie muszą obawiać się przenoszenia do innych szkół. Zmianie jednak nie uległo egzaminowanie po ukończeniu tego etapu edukacyjnego.

Egzamin ósmoklasisty podsumowuje wiedzę ze szkoły podstawowej. Odbywa się on w trzech etapach. Najpierw uczniowie piszą część humanistyczną, kolejnie czeka na nich część ścisła, a na koniec sprawdzenie umiejętności z języka obcego. Jednak jeśli ktoś czuje się niepewnie zapraszamy do UE Intelekt. W ten sposób nadrobić można swoje zaległości oraz przypomnieć sobie materiał niezbędny do egzaminu.

Kursy przygotowujące w zależności od potrzeby odbywać mogą się w domu ucznia, bądź też nauczyciela. Program oraz ilość godzin dostosowana jest do indywidualnych potrzeb poszczególnych osób, a istnieje również możliwość stworzenia grup zajęciowych. To uczeń decyduje ile będą trwały zajęcia, jednak polecamy wybrać te dwugodzinne, bowiem przynoszą one najlepsze efekty.

Kursy prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy pragną pomóc młodym ludziom zdobyć jak najwyższe wyniki podczas egzaminów. Uwaga koncentrowana jest na tym materiale, który sprawia największe trudności, jednakże nie zapominamy o niezbędnych powtórkach. A wszystko to w bardzo przyjaznej atmosferze, która panuje podczas zajęć i jest niezwykle ważna, aby zmotywować do działania.


UE Intelekt oferuje kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty z:

- matematyki,
- języka polskiego,
- języka angielskiego,
- języka niemieckiego

Realizacja

Kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty odbywają się u ucznia lub u nauczyciela w Bytomiu. Oferujemy zajęcia zarówno indywidualne jak i grupowe (max 4 osoby).

Czas zajęć

Czas zajęć uzależniony jest od indywidualnych potrzeb ucznia i założonego celu. Najbardziej efektywne są zajęcia 2-godzinne dwa razy w tygodniu.

Zainteresowani proszeni są o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu uzyskania szczegółowych informacji.


Zadzwoń teraz! 791-52-88-99